✰✰✰✰✰

Bu okulla ilk tanıştığımızda daha önceden yaşadığımız anaokulu tecrübesi yüzünden moralimiz çok bozuktu. Mobidik bize sıcacık kucağını açarken bizi olduğumuz gibi kabul edebilen gönlünde herkese yer olan bir kurum olduğunu ispatladı. Gün geçtikçe sizlerin kıymetini daha da çok anladık.

S.

✰✰✰✰✰

Bu civardaki en iyi anaokulu her yönden. Etkinliklere ve aktivitelere verilen önemi sergilerden anlayabiliyorsunuz. Çocuklar hem mutlu hem de kendilerini geliştirebilecekleri sağlıklı bir ortam.

S. Y.

✰✰✰✰✰

Biraz fazlaca titiz bir anne olarak Şerifali ve Ataşehir’de gezdiğim 7 – 8 okul içerisinde en çok içime sinen ve severek devam ettiğimiz okul burası oldu. Şerifali’nde bu derece kaliteli bir okul sürpriz oldu biraz. Kesinlikle görmenizi tavsiye ederim. Günlük süt, tam buğday ekmek, gerçek bitki çaylarına dikkat eden okulumuz son olarak bir de organik tavuk kullansa benim gözümde kusursuz bir okul olacak.

E. K.

✰✰✰✰✰

Kessinlikle herkese öneriyorm oğlumuz orda cok mutlu ve ögretmenlerini cok seviyor okul ve ekip cok guzel hatta 5 yildiz az 👍

Meral Çelik Kirman

✰✰✰✰✰

En kıymetli varlığım olan minik yavrumu gözüm arkada kalmadan emanet edebildiğim sevgi dolu bir kurum. Çocuğumun MJS ailesinin bir üyesi olmasından onur duyuyorum. Okul öncesi eğitimde böylesine başarılı bir kurum ile yollarımız kesiştiği için şanslı olduğumu düşünüyorum.
Eda Aktaş