Nitelikli Eğitim Kadrosu

MJS’de eğitimciler, deneyimli öğretmenlerden oluşmakta ve yıl boyu sertifikalı hizmet içi eğitim ve seminerler ile desteklenmektedir.

Okulumuzda görev yapan bütün personel, düzenli yaşantısı olan, örnek kişiliklere sahip, çocukları ve mesleğini seven, tecrübeli, güvenilir, sağlıklı, referans gösterebilen, mesleklerine gönül vermiş bireyler arasından seçilmekte, deneme sürecine tabi tutulmakta, çalıştığı önceki okullar aranmakta ve  adaptasyon eğitiminden sonra okulumuza özel hazırlanmış 35 maddelik iş sözleşmesi ile işe başlamaktadırlar.

Okulumuzda görev yapan öğretmenler üniversitelerin Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliği Bölümü lisans, ön lisans ve Kız Meslek Liselerinin Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü mezunu, deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır. Okulumuzda okul öğretmenlerine yönelik sertifikalı hizmet içi eğitimler ve seminerler düzenlenmektedir. Yılda en az beş kez hizmet içi eğitim programı uygulanmaktadır. Bu programlara ait eğitm programlarının detayları ve fotoğraflar facebook sayfamızdan siz değerli velilerimizle paylaşılmaktadır.